Sun’iy intellekt, mijozlarga xizmat
INNA AI — ovozli va matnli AI agentlar platformasi
Kompaniyalar uchun 24/7 javob beradigan AI agent, shaxsiy AI yordamchi va qo‘ng‘iroqlarni tahlil qiluvchi coaching API — bitta multi-tenant platformada.
- Mijoz
- INNASOFT mahsuloti
- Xizmatlar
- AI va data yechimlari
- Holat
- Ishlab chiqilgan
- Yil
- 2026
- 80%javob vaqti qisqardi
- 40%mijoz qoniqishi oshdi
- 35%savdo samaradorligi oshdi
Vazifa
Mijozlar murojaati telefon, Telegram va boshqa kanallar orqali kun-u tun keladi, operatorlar esa hammasiga tez javob bera olmaydi. Qo‘ng‘iroqlar sifatini qo‘lda nazorat qilish ham ko‘p vaqt oladi.
Yechim
Telefon (Twilio, SIP.uz), Telegram va Slack orqali ishlaydigan AI agent: kompaniya bilim bazasi asosida javob beradi, chiqish qo‘ng‘iroqlarini amalga oshiradi va lidlarni yig‘adi.
Past kechikishli ovozli konveyer: qo‘ng‘iroq WebSocket orqali real vaqtda qayta ishlanadi.
B2C yo‘nalishi — uzoq muddatli xotira, vazifalar va kalendar integratsiyasiga ega shaxsiy AI yordamchi.
Coaching API har bir qo‘ng‘iroqni tahlil qilib, sifat bahosi va operator uchun tavsiyalar beradi. Telegram boti agentning kanallaridan biri sifatida ishlaydi.
Natija
Savdo kompaniyasida Telegram va telefon orqali 24/7 avtomatik javob tizimi joriy etilgach, javob vaqti 80% qisqardi va mijoz qoniqishi 40% oshdi.
Coaching API va sifat scoring tizimi joriy etilgach, savdo samaradorligi 35% oshdi. AI Persona foydalanuvchilarida samaradorlik 60% oshdi.
Asosiy imkoniyatlar
Bitta yadro, uchta mahsulot.
AI Agent (B2B)
Telefon, Telegram va Slack kanallari, chiqish qo‘ng‘iroqlari, lidlar va jonli monitoring paneli.
AI Persona (B2C)
Xotira, vazifalar, rejalashtirilgan eslatmalar, kalendar va pochta integratsiyasi.
Coaching API
Qo‘ng‘iroqlar tahlili, sifat bahosi va har bir xodim uchun avtomatik tavsiyalar.
Bilim bazasi
Hujjatlar asosida javob beradigan RAG konveyeri, PostgreSQL va pgvector.
Multi-tenant
Har bir mijoz uchun izolyatsiyalangan muhit va superadmin kuzatuv paneli.
Texnologiyalar
- Python
- FastAPI
- Next.js
- Gemini
- PostgreSQL
- pgvector
- Twilio
- SIP.uz
- WebSocket
- Google Cloud Run
Keyingi loyiha
Keyingi qadam
Katta g‘oya aniq
suhbatdan boshlanadi.
Vazifangizni, mavjud jarayonlarni yoki savolingizni yozing. Tegishli yo‘nalishdan boshlaymiz.
Yoki to‘g‘ridan-to‘g‘ri yozing:
info@innasoft.uz